TJF Čechie Čejetice - Mládež

Informace pro rodiče

Konečně, po dlouhé pauze, se můžeme v omezeném provoze, opět vrátit na hřiště a začít trénovat.

Oficiální začátek tréninků je následující den po skončení nouzového stavu 12.4.2021. Prozatím ve skupinách o maximálním počtu 20ti osob. Abychom uspokojili všechny naše svěřence bude hřiště rozděleno na tři sekce s vlastním vchodem do areálu tak, abychom nemuseli žádný oddíl omezovat v trénování.

K tomuto omezenému trénování je důležité také dodržování hygieny (desinfekce rukou).

Dále se zakazuje všem hráčům, krom trenérů, vstup do všech prostor kabin a rodičům vstup do areálu hřiště (tréninků se mohou účastnit je členové TJF).

Doufáme, že se na hřiště už těšíte stejně jako my a potkáme v co možná maximálním počtu. Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

TJF Čechie Čejetice
Školička
Kategorie školičky začíná trénovat v úterý 13.4.2021. Pravidelné tréninky na hřišti budou nyní probíhat každé úterý a čtvrtek od 16:30 - 17:45 hod.
Trenérka školičky
Mladší přípravka

Kategorie mladší přípravky začíná trénovat v pondělí 12.4.2021. Pravidelné tréninky na hřišti budou nyní probíhat každé pondělí a středu od 16:30 - 18:00 hod.
Trenéři mladší přípravky
Starší přípravka

Kategorie starší přípravky začíná trénovat v pondělí 12.4.2021. Pravidelné tréninky na hřišti budou nyní probíhat každé pondělí a středu od 17:00 - 18:30 hod.
Trenéři staší přípravky
Mladší žáci

Kategorie mladších žáků začíná trénovat v pondělí 12.4.2021. Pravidelné tréninky na hřišti budou nyní probíhat každé pondělí a středu od 17:00 - 18:30 hod. a v sobotu od 10:00 - 11:30 hod.
Trenéři mladších žáků
Starší žáci

Kategorie starších žáků začíná trénovat v úterý 13.4.2021. Pravidelné tréninky na hřišti budou nyní probíhat každé úterý a čtvrtek od 16:30 - 18:00 hod.
Trenéři starších žáků
Slovo ŠéftrenéraŠéftrenér Roman Brož si pro Vás připravil pár slov.
Přečíst >>
HISTORIE KLUBU
Fotbal se v Čejeticích začal hrát v roce 1930, kdy hráči neměli ani vlastní hřiště a hráli jen přátelské utkání v okolí. Neváhejte si přečíst podrobnosti..
Více informací >>
ON-LINE PŘIHLÁŠKA
JDEME S DOBOU takže už nemusíte pracně vyplňovat papírovou přihlášku k Nám do TJF, ale je možné ji vyplnit on-line a následně se již jen domluvit s šéftrenérem Romanem Brožem o Vaší aktivaci. Děkujeme za pochopení
PŘIHLÁSIT SE ONLINE

NÁBOR MLADÝCH FOTBALISTŮ
Celoroční nábor mladých fotbalistů probíhá na hřišti TJF Čechie Čejetice v době pravidelných tréninků.
Více informací >>

SLEVA AŽ 40%
POZOR s věrnostní kartou na sportovní vybavení a kopačky ADIDAS můžete v prodejně Lion Sport dostat až 40% slevu. Stačí zajít do BONDY centra Mladá Boleslav.

DĚKUJEME SPONZORŮM


NAŠE HŘIŠTĚ
Vodárenská 247, Mladá Boleslav - Čejetice 29301